Bilal Sonses - Sol Yanım mp3 indir, mp3 dinle
mp3 indir, bedava mp3 indir, mobil cep mp3 indir, en yeni mp3 indir durBilal Sonses - Sol Yanım

Şarkı
Albüm
Süre
: 00:00
Kırık link
Yönlendirme yok, Lütfen sayfalarımızı paylaşarak destek verin.Bilal Sonses, youtube üzerinden kendi açtığı kanal ile ünlü olmuş şarkıcılardan biridir. Bu kanal üzerinden şarkılarını tanıtmış ve ünlü isimlerle çalışma fırsatı yakalamıştır. Özellikle son günlerde çok fazla ünlü olan Bağdat şarkısının bestecisidir. Diğer ünlü şarkıları ise İki Kelime, Elin Olamam, Sol Yanım ve Sana Birşey Olmasındır. Eğitimini halen Düzce Üniversitesi'nde sürdürmektedir.

Sol Yanım şarkısı ise söz ve müziği aynı şekilde Bilal Sonses'e ait olan en ünlü parçalarından birisidir. Youtube üzerinden tıklanması 1 milyon dinleyiciyi geçmiştir. 20 Mayıs 2015 de kendisi tarafından youtube kanalına yüklenen bu şarkının hayranı çoktur. Bu nedenle gençler arasındaki en popüler parçalarından birisidir. Kendine özgü sakin ses tonu ile bu şarkıyı çok güzel seslendirmiştir.


Bilal Sonses - Sol Yanım mp3 indirebilir farklı müzik ismini arayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ve çok sevdiğiniz sanatçı Bilal Sonses - Sol Yanım kendi albüm kataloglarını oluşturabilirsiniz.

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler hızlı mp3 arama motorlarından bir tanesidir Bilal Sonses - Sol Yanım ve birçok parçayı bulabilirsiniz.

Ayrıca bu sevdiğiniz eseri Bilal Sonses - Sol Yanım mp3 dinleyebilirsiniz.

Müziklerimiz hakkında sosyal medya butonlarını kullanarak Bilal Sonses - Sol Yanım şarkısını paylaşabilir ve hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.Bedava Mp3 indir


Bilal Sonses - Sol Yanım Yorumları
Şarkıcının Diğer Mp3leri
Hit Mp3ler


Son Eklenen Mp3ler


mp3 indir | mobil mp3 indir | müzik indir | cep müzik indir | sarki indir

İstek, Teklif Hakkı ve diğer Öneriler için iletişim Kurun
Cepten mp3 indirme Sitesi Mp3mobilindir.Com © 2016