Edis - Dudak mp3 indir, mp3 dinle
mp3 indir, bedava mp3 indir, mobil cep mp3 indir, en yeni mp3 indir durEdis - Dudak

Şarkı
Albüm
Süre
: 04:06
Kırık link
Yönlendirme yok, Lütfen sayfalarımızı paylaşarak destek verin.Tam adı Edis Görgülü olan Edis 2016 yılının Eylül ayında çıkardığı Edis-Dudak Cep adlı şarkısıyla kariyerine devam etmektedir. Şarkı daha ilk gününden 100 bin kişi tarafından izlenmiş ve birçok tarafından beğenilmiştir. Daha önceleri Dinle Sevgili ve Hayatımın Rolü adlı dizilerinde oynayan Edis 2014 yılında ilk single’ı Benim Ol’u çıkarmıştır.

Daha sonra 2015 yılında da Olmamış mı? Adlı ikinci singleını çıkaran Edis son olarak Dudak Cep adlı singleını yayınlamıştır. Çıkardığı singlelarla en iyi çıkış yapan sanatçı ödülünü alan Edis Londra’da doğmuş ve İzmir’de büyümüştür. Ayrıca ünlü şarkıcı Her Şey Aşktan filminin müziği Vay şarkısını da yayınlayarak en iyi cover ödülünü kazanmıştır.


Edis - Dudak mp3 indirebilir farklı müzik ismini arayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ve çok sevdiğiniz sanatçı Edis - Dudak kendi albüm kataloglarını oluşturabilirsiniz.

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler hızlı mp3 arama motorlarından bir tanesidir Edis - Dudak ve birçok parçayı bulabilirsiniz.

Ayrıca bu sevdiğiniz eseri Edis - Dudak mp3 dinleyebilirsiniz.

Müziklerimiz hakkında sosyal medya butonlarını kullanarak Edis - Dudak şarkısını paylaşabilir ve hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.Bedava Mp3 indir


Edis - Dudak Yorumları
Şarkıcının Diğer Mp3leri
Hit Mp3ler


Son Eklenen Mp3ler


mp3 indir | mobil mp3 indir | müzik indir | cep müzik indir | sarki indir

İstek, Teklif Hakkı ve diğer Öneriler için iletişim Kurun
Cepten mp3 indirme Sitesi Mp3mobilindir.Com © 2016