Emrah Karaduman ft. Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama mp3 indir, mp3 dinle
mp3 indir, bedava mp3 indir, mobil cep mp3 indir, en yeni mp3 indir durEmrah Karaduman ft. Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama

Şarkı
Albüm
Süre
: 03:35
Kırık link
Yönlendirme yok, Lütfen sayfalarımızı paylaşarak destek verin.Son yıllarda çıkarılan birçok yarışma sayesinde insanlar ünlü olma kapılarını aralamıştır. Özellikle yetenek ve ses yarışmalar ülkede oldukça popülerdir. Birçok genç yetenek bu yarışmalar a girerek kendi yeteneklerini sunmuş ve sonucunda yarışmayı kazanıyorlar. Genellikle yarışmayı kazanan birçok kişi kendi yeteneklerini geliştirerek ünlü oluyorlar. Ancak yetenekleri çok iyi olmasında rağmen yarışmayı kazanamayanlarda kendilerini geliştirerek ünlü oluyorlar.

Özellikle Acun Ilıcalı tarafından başlatılan yarışmalara katılan yarışmacılar kendilerine ünlülük yolunu açmaktadırlar. Her sene katılan birçok kişi arasından yetenekli olanların ellerinden tutuluyor ve yeteneklerini sergileme fırsatı buluyorlar. Son zamanlarda yapılan Yetenek Sizsiniz yarışmalarından birinde boy gösteren Aleyna Tilki’de bu yarışmacılardan biridir. Aleyna Tilki’nin çıkardığı Cevapsız Çınlama şarkısı birçok kişi tarafından beğenilmiş ve 17 milyon kişi tarafından izlenmiştir.

Aleyna Tilki 2000 (milenyum) doğumlu genç şarkıcı 16 yaşındadır. Kendisi aslen Konyalı olan Tilki küçük yaşlardan beri müzikle ilgilenmektedir. Tilki 2014 yılında katıldığı Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılmış ve söylediği Gesi Bağları türküsüyle jüriden 3 evet almıştır. Yarışmada özellikle yaşı dolayısıyla oldukça tebrik edilmiştir. O yarışmada ünlü olan genç şarkıcı 2 yıl sonra Emrah Karaduman ile birlikte Cevapsız Çınlama şarkısını çıkarmıştır. Şarkının bir diğer kahramanı Emrah Karaduman ise 4 Kasım 1987’de Samsun’da doğdu.

Müzikle ilgilenmesinin ilk yıllarında eğitim hayatını yarıda kesmek zorunda kalan ünlü besteci Hande Yener’le tanışarak müzik hayatına geri dönmüştür. Hande Yener, Hadise, Emir gibi birçok ünlü şarkıcıyla iş yapan besteci son olarak Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman feat. Aleyna Tilki- Cevapsız Çınlama adlı şarkıyı çıkartmış ve müzik kariyerine yeni bir parça eklemiştir.

Kendi albümü ilk olarak Haziran 2015’te çıkmış ve albüme Toz Duman ismini vermiştir. Ayrıca bu albümde bestelediği İntikam, Nerden Bilecekmiş ve Kırk Yılda Bir Gibisin şarkılarını Demet Akalın, İrem Derici ve Murat Dalkılıç seslendirmiştir. Bunun gibi birçok şarkı besteleyen Karaduman son olarak Cevapsız Çınlama ile kariyerine devam etmektedir. Bu şarkı Emrah Karaduman’ın 2 Aleyna Tilki’nin ise ilk şarkısıdır.


Emrah Karaduman ft. Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama mp3 indirebilir farklı müzik ismini arayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ve çok sevdiğiniz sanatçı Emrah Karaduman ft. Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama kendi albüm kataloglarını oluşturabilirsiniz.

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler hızlı mp3 arama motorlarından bir tanesidir Emrah Karaduman ft. Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama ve birçok parçayı bulabilirsiniz.

Ayrıca bu sevdiğiniz eseri Emrah Karaduman ft. Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama mp3 dinleyebilirsiniz.

Müziklerimiz hakkında sosyal medya butonlarını kullanarak Emrah Karaduman ft. Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama şarkısını paylaşabilir ve hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.Bedava Mp3 indir


Emrah Karaduman ft. Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama Yorumları
Şarkıcının Diğer Mp3leri
Hit Mp3ler


Son Eklenen Mp3ler


mp3 indir | mobil mp3 indir | müzik indir | cep müzik indir | sarki indir

İstek, Teklif Hakkı ve diğer Öneriler için iletişim Kurun
Cepten mp3 indirme Sitesi Mp3mobilindir.Com © 2016