İMERA - Bitmeyen Sevda mp3 indir, mp3 dinle
mp3 indir, bedava mp3 indir, mobil cep mp3 indir, en yeni mp3 indir durİMERA - Bitmeyen Sevda

Şarkı
Albüm
Süre
: 04:16
Kırık link
Yönlendirme yok, Lütfen sayfalarımızı paylaşarak destek verin.İmera, Rumca'da "Gün Işığım" anlamına gelmektedir. İmera müzik grubu da 2014 yılında Trabzon müziği başta olmak üzere Karadeniz müziklerini tanıtmak ve bu tarzda müzik yapmak amacı ile Hüseyin Ulusan, Merve Yavuz, Berat Bayraktar ve Yıldıray Yanlı tarafından kurulmuştur. Grup ilk olarak 2014 yılında çıkartmış olduğu "Ena" adlı albümde 13 şarkı çıkartarak çıkışa geçmiştirler.

İmera grubu 2 yıllık çıkışın ardından 2016 yılının başlarında çıkartacakları albümü tamamlamışlardır. 2016 yılı ortalarında çıkartmış oldukları yeni albümlerinin adı "Bitmeyen Sevda"dır. Bitmeyen Sevda aynı zamanda albümün kapak şarkısı olup yüksek oranda bir dinlenme sayısına ulaşmıştır. Özünde Karadeniz müziği oluşturan bu grup kısa vadede büyük çıkış yaparak geleceğin şarkı grupları arasında yer almaktadır.


İMERA - Bitmeyen Sevda mp3 indirebilir farklı müzik ismini arayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ve çok sevdiğiniz sanatçı İMERA - Bitmeyen Sevda kendi albüm kataloglarını oluşturabilirsiniz.

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler hızlı mp3 arama motorlarından bir tanesidir İMERA - Bitmeyen Sevda ve birçok parçayı bulabilirsiniz.

Ayrıca bu sevdiğiniz eseri İMERA - Bitmeyen Sevda mp3 dinleyebilirsiniz.

Müziklerimiz hakkında sosyal medya butonlarını kullanarak İMERA - Bitmeyen Sevda şarkısını paylaşabilir ve hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.Bedava Mp3 indir


İMERA - Bitmeyen Sevda Yorumları
Şarkıcının Diğer Mp3leri
Hit Mp3ler


Son Eklenen Mp3ler


mp3 indir | mobil mp3 indir | müzik indir | cep müzik indir | sarki indir

İstek, Teklif Hakkı ve diğer Öneriler için iletişim Kurun
Cepten mp3 indirme Sitesi Mp3mobilindir.Com © 2016