Murat Boz - İyi ki Doğdun mp3 indir, mp3 dinle
mp3 indir, bedava mp3 indir, mobil cep mp3 indir, en yeni mp3 indir durMurat Boz - İyi ki Doğdun

Şarkı
Albüm
Süre
: 03:17
Kırık link
Yönlendirme yok, Lütfen sayfalarımızı paylaşarak destek verin.Murat Boz, kendisine ait albüm ve single projelerinin dışında çeşitli projelerde yer aldı.

2011-16 yılları arasında yayınlanan ses müsabakası O Ses Türkiye'nin 2014-15 yıllarındaki dördüncü sezonu hariç bütün sezonlarında jürilik yaptı.Yarışmanın ilk sezonunda, kendi takımında bulunan sekiz müsabakacı arasından finale kalan Oğuz Berkay Fidan, finalde de en fazla oyu alarak birinci oldu. Böylece kendisi de müsabakanın ilk sezonunun kazanan jüri üyesi oldu.

Hürriyet'ten Ceren Şehirlioğlu, şarkıcının jüri üyeliğini takdir ederek "Pek bir vicdanlı, şefkatli. Öte yandan yüksek enerjisi bazı zamanlar fazla ilgi bekler gibi görünmesine neden oluyor. Arada sırada lise seviyesi espriler yapsa da yedi jüri arasında en samimi duranlardan biri." yorumunu yaptı.

Boz, 2011 yılı sonlarında Türkiye'de gerçekleşen Van depremi mağdlinkarına yardım için Aralık 2011'de düzenlenen Van İçin Pop konserinde sahne aldı.2012'de Greenpeace tarafından Kuzey Kutbu'nun korunması amacıyla düzenlenen kampanyaya destek verdi, kampanya için çekilen filmin Türkçe olarak seslendirilmesinde görev aldı.

Bunların yanı sıra 2010'dan bu yana çeşitli firmaların reklam filmlerinde oynadı, 2012 yılında bulunduğu bir reklam dahilinde yapılan müsabaka sonucunda seçilen kişiler "Soyadımsın" şarkısının klibinde rol aldı.


Murat Boz - İyi ki Doğdun mp3 indirebilir farklı müzik ismini arayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ve çok sevdiğiniz sanatçı Murat Boz - İyi ki Doğdun kendi albüm kataloglarını oluşturabilirsiniz.

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler hızlı mp3 arama motorlarından bir tanesidir Murat Boz - İyi ki Doğdun ve birçok parçayı bulabilirsiniz.

Ayrıca bu sevdiğiniz eseri Murat Boz - İyi ki Doğdun mp3 dinleyebilirsiniz.

Müziklerimiz hakkında sosyal medya butonlarını kullanarak Murat Boz - İyi ki Doğdun şarkısını paylaşabilir ve hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.Bedava Mp3 indir


Murat Boz - İyi ki Doğdun Yorumları
Şarkıcının Diğer Mp3leri
Hit Mp3ler


Son Eklenen Mp3ler


mp3 indir | mobil mp3 indir | müzik indir | cep müzik indir | sarki indir

İstek, Teklif Hakkı ve diğer Öneriler için iletişim Kurun
Cepten mp3 indirme Sitesi Mp3mobilindir.Com © 2016