Tuğba Özerk - Başkasını Seviyorum mp3 indir, mp3 dinle
mp3 indir, bedava mp3 indir, mobil cep mp3 indir, en yeni mp3 indir durTuğba Özerk - Başkasını Seviyorum

Şarkı
Albüm
Süre
: 04:14
Kırık link
Yönlendirme yok, Lütfen sayfalarımızı paylaşarak destek verin.4 Haziran 1980'de İzmir'de doğdu. Melih Özakat İlkokulu'na, Özel Çakabey Lisesi'nde ortaokula ve konservatuvarda liseye gitti.

7 yaşında okul hayatına başlamasıyla TRT ve İzmir Devlet Konservatuvarı'nın çocuk korolarında müzik eğitimine başlaması aynı zamana denk gelir. İlk geri vokal tecrübesini 12 yaşında Sezen Aksu'yla birlikte 1992 yılında gerçekleştirdi.

Sezen Aksu'nun yanısıra solo ve vokal çalışmaları devam ederken okul hayatı İzmir'de devam etmekteydi.

İlk TV programına yine Sezen Aksu'yla 1992 yılında TRT’de çıktı. Geri vokal çalışmalarının yanı sıra bu uygulamada solo bir şarkı da seslendirmesi kamuoyunda büyük ilgi gördü. Büyük yetenek olarak lanse edilen Tuğba Özerk'in sahne ve müzik hayatı tam anlamıyla böyle başladı denilebilir.

Okul hayatı bittikten sonra İstanbul’a taşınan sanatçı aralarında Ege, Deniz Seki gibi isimler bulunan sanatçılara geri vokal yaptı. Daha sonra solo sahne çalışmalarına başlayan Özerk, 2002 yılının Aralık ayında "Dün Gibi" isimli ilk solo albümünü çıkardı. 'Aşk yarası' isimli şarkısıyla uzun süre radyolarda liste başlarında yer aldı.

Albümle birlikte oyunculuk yönünü gösterebilme fırsatı yakalayan sanatçı, atv'nin uzun süredir yayın yapmış olduğu dizisi "Böyle mi olacaktı"da bir sene kadar rol aldı. İlk albümünde bir tane bestesi olan Özerk üç senelik boşlukta çoğu besteye de imza attı.

6 Temmuz 2005 tarihinde 'Lo Lo Lo' isimli ikinci solo albümünü çıkardı.'Lo Lo Lo' isimli şarkısıyla uzun süre radyolarda liste başı oldu. İkinci albümünde bir tane bestesi olan iki senelik boşlukta çoğu besteye de imza attı.


Tuğba Özerk - Başkasını Seviyorum mp3 indirebilir farklı müzik ismini arayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ve çok sevdiğiniz sanatçı Tuğba Özerk - Başkasını Seviyorum kendi albüm kataloglarını oluşturabilirsiniz.

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler hızlı mp3 arama motorlarından bir tanesidir Tuğba Özerk - Başkasını Seviyorum ve birçok parçayı bulabilirsiniz.

Ayrıca bu sevdiğiniz eseri Tuğba Özerk - Başkasını Seviyorum mp3 dinleyebilirsiniz.

Müziklerimiz hakkında sosyal medya butonlarını kullanarak Tuğba Özerk - Başkasını Seviyorum şarkısını paylaşabilir ve hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.Bedava Mp3 indir


Tuğba Özerk - Başkasını Seviyorum Yorumları
Şarkıcının Diğer Mp3leri
Hit Mp3ler


Son Eklenen Mp3ler


mp3 indir | mobil mp3 indir | müzik indir | cep müzik indir | sarki indir

İstek, Teklif Hakkı ve diğer Öneriler için iletişim Kurun
Cepten mp3 indirme Sitesi Mp3mobilindir.Com © 2016