Ümit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi? mp3 indir, mp3 dinle
mp3 indir, bedava mp3 indir, mobil cep mp3 indir, en yeni mp3 indir durÜmit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi?

Şarkı
Albüm
Süre
:
Kırık link
Yönlendirme yok, Lütfen sayfalarımızı paylaşarak destek verin.14 Ekim 1956'da Osmaniye'de dünyaya gelen Ümit Besen'in ilk enstrümanı melodika oldu. Lise yıllarında ise klavye çalmaya başladı. Aynı dönemde Tayfunlar Orkestrası'nı kurdu. Müzik ve eğitimini bir arada götüremeyeceğini fark edince lise eğitimini yarım bıraktı.

Askerliğini yapmak üzere 1976 yılında Kütahya'ya gitti. Orduevinde onu dinleyen bir general Besen'i Zonguldak Orduevi'ne naklettirdi.

Askerliğin sonrasında Adana'ya döndü ve gece kulüplerinde çalışmaya başladı. Bu kulüplerden birinde onu dinleyen futbolcu Metin Oktay, Besen'i İstanbul'daki gazino sahibi arkadaşlarına önerdi.

Sanatçının İstanbul'da çalışmaya başladığı ilk mekân Köşem Bistro oldu. Besen, 1980 yılında Selami Şahin ve Ahmet Selçuk İlkan ile beraber ilk plak kaydını gerçekleştirdi.

Son şarkısı olan Ümit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi? herkezin dinlemek istediği parçalardan biridir ve sitemizden kolayca bulabilirsiniz.


Ümit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi? mp3 indirebilir farklı müzik ismini arayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ve çok sevdiğiniz sanatçı Ümit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi? kendi albüm kataloglarını oluşturabilirsiniz.

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler hızlı mp3 arama motorlarından bir tanesidir Ümit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi? ve birçok parçayı bulabilirsiniz.

Ayrıca bu sevdiğiniz eseri Ümit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi? mp3 dinleyebilirsiniz.

Müziklerimiz hakkında sosyal medya butonlarını kullanarak Ümit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi? şarkısını paylaşabilir ve hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.Bedava Mp3 indir


Ümit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi? Yorumları
Şarkıcının Diğer Mp3leri
Hit Mp3ler


Son Eklenen Mp3ler


mp3 indir | mobil mp3 indir | müzik indir | cep müzik indir | sarki indir

İstek, Teklif Hakkı ve diğer Öneriler için iletişim Kurun
Cepten mp3 indirme Sitesi Mp3mobilindir.Com © 2016