Yalın - Tatlıyla Balla mp3 indir, mp3 dinle
mp3 indir, bedava mp3 indir, mobil cep mp3 indir, en yeni mp3 indir durYalın - Tatlıyla Balla

Şarkı
Albüm
Süre
: 03:23
Kırık link
Yönlendirme yok, Lütfen sayfalarımızı paylaşarak destek verin.Dört yıl aradan sonra sevenleriyle Bayıla Bayıla isimli albümü ile buluşacak olan Yalın, Bayıla Bayıla isimli albümünün ilk şarkısı olan Tatlıyla Balla şarkısını yayınladı. Yalın Tatlıyla - Balla isimli şarkının sözleri Yalın 'a ait. Şarkının müziği ise Özgen Akçetin 'e ait. Tatlıyla Balla isimli şarkı yayınlandığı günden itibaren son derece ilgi odağı olmayı başardı ve internette milyonlarca kişi tarafından dinlendi. Biraz da Tatlıyla Balla isimli şarkının sahibi olan Yalın 'dan bahsedecek olursak; Yalın, 1980 tarihinde İstanbul 'da doğmuştur.

Müzik hayatına Ellerine Sağlık isimli albümü ile başlayan Yalın, ikinci olarak Bir Bakmışsın isimli albümünü piyasaya sürdü. Bu albümden sonra çalışmalara devam eden Yalın 'ın üçüncü albümünün ismi ise Her Şey Sensin 'dir. Kısa bir aradan sonra Yalın, dördüncü albümü olan Ben Bugün 'ü çıkarttı. Anlat Güzel Mi Oralar isimli albümü ise Yalın 'ın 5. albümü oldu. Yalın, yakın bir zamanda sevenleriyle en yeni albümü olan Bayıla Bayıla ile kavuşacak.


Yalın - Tatlıyla Balla mp3 indirebilir farklı müzik ismini arayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ve çok sevdiğiniz sanatçı Yalın - Tatlıyla Balla kendi albüm kataloglarını oluşturabilirsiniz.

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler hızlı mp3 arama motorlarından bir tanesidir Yalın - Tatlıyla Balla ve birçok parçayı bulabilirsiniz.

Ayrıca bu sevdiğiniz eseri Yalın - Tatlıyla Balla mp3 dinleyebilirsiniz.

Müziklerimiz hakkında sosyal medya butonlarını kullanarak Yalın - Tatlıyla Balla şarkısını paylaşabilir ve hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.Bedava Mp3 indir


Yalın - Tatlıyla Balla Yorumları
Şarkıcının Diğer Mp3leri
Hit Mp3ler


Son Eklenen Mp3ler


mp3 indir | mobil mp3 indir | müzik indir | cep müzik indir | sarki indir

İstek, Teklif Hakkı ve diğer Öneriler için iletişim Kurun
Cepten mp3 indirme Sitesi Mp3mobilindir.Com © 2016