Zara Larsson - Lush Life mp3 indir, mp3 dinle
mp3 indir, bedava mp3 indir, mobil cep mp3 indir, en yeni mp3 indir durZara Larsson - Lush Life

Şarkı
Albüm
Süre
: 03:39
Kırık link
Yönlendirme yok, Lütfen sayfalarımızı paylaşarak destek verin.Zara Maria Larsson (doğum 16 Aralık 1997, Stockholm, İsveç), İsveçli şarkıcı.

TV4 yetenek müsabakası Talang 2008'i kazanarak tanınantır. 2012'den beri, Universal Music AB (UMG)'nin sahip olduğu İsveç plak şirketi TEN Music Group ile anlaşmalıdır. Ocak 2013'te yayınladığı, Uncover isimli single ile İsveç ve Norveç'teki listelerde zirveye yerleşen ilk EP albümü Introducing ile çıkış yapmıştır. Nisan 2013'te Amerika'da Sony Music Entertainment ile anlaşma imzalamıştır.

Zara Larsson, 16 Aralık 1997'de Stockholm, İsveç'te doğmuştur. Hanna adında bir kız kardeşi vardır (d. 2000).

Daha çok ufakken şarkı söylemeye başlaması, ebeveynlerinin onun yeteneğini keşfetmesini sağlamıştır.

Kendisi ilaveten İsveç yetenek müsabakası Stjärnskott 2007'nin finalistidir.

Talang 2008 boyunca üç tane şarkı seslendirmiştir. Bunlar: "The Greatest Love of All", seçmelerde ve yarı finalde Whitney Houston'ın şarkısı "One Moment in Time" ve son olarak müsabakanın finalinde Celine Dion'un "My Heart Will Go On" şarkılarıdır. Yarışmayı 10 yaşında kazandı ve ödül olarak 500,000 SEK (aşağı yukarı 142,000 lira) aldı.

Finalde ifade ettiği "My Heart Will Go On" şarkısı, onun çıkış parçası olarak piyasaya sürüldü. Finaldeki performansı, YouTube'da 14 milyon izleyiciye ulaştı.

Talang'daki zaferinden dört yıldan fazla bir müddet sonra bazı haberler çıksa da Larsson, ilk kısaltılmış albümünü çıkartmak için Universal Music AB (UMG)'nin sahip olduğu TEN Music Group ile bir anlaşma imzaladı. Introducing adlı albüm, 9 Aralık 2012'de YouTube'daki "Uncover" isimli şarkının sunumuyle tanıtıldı.


Zara Larsson - Lush Life mp3 indirebilir farklı müzik ismini arayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ve çok sevdiğiniz sanatçı Zara Larsson - Lush Life kendi albüm kataloglarını oluşturabilirsiniz.

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler hızlı mp3 arama motorlarından bir tanesidir Zara Larsson - Lush Life ve birçok parçayı bulabilirsiniz.

Ayrıca bu sevdiğiniz eseri Zara Larsson - Lush Life mp3 dinleyebilirsiniz.

Müziklerimiz hakkında sosyal medya butonlarını kullanarak Zara Larsson - Lush Life şarkısını paylaşabilir ve hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.Bedava Mp3 indir


Zara Larsson - Lush Life Yorumları
Şarkıcının Diğer Mp3leri
Hit Mp3ler


Son Eklenen Mp3ler


mp3 indir | mobil mp3 indir | müzik indir | cep müzik indir | sarki indir

İstek, Teklif Hakkı ve diğer Öneriler için iletişim Kurun
Cepten mp3 indirme Sitesi Mp3mobilindir.Com © 2016